İletişim

Telefon Numaralarımız :

0 252 446 43 67 - 0 536 563 76 17
Rezervasyon için chat penceremize yazarak, yukarıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilir ya da aşağıdaki e-posta adresine:
Adınız, telefon numaranız, konaklayacak kişi sayısı, çocuk varsa yaşlarını, giriş ve çıkış tarihlerinizi belirten bir e-posta ile müsaitlik ve fiyat konularında bilgi isteyebilirsiniz.
24 saat içinde e-postanız cevaplanacaktır.
reservation@terasselimiye.com
terasselimiye@gmail.com

Adresimiz

Les Terrasses de Selimiye Butik Otel
Hanımpınarı Mah. No : 111
Selimiye Köyü / Marmaris – Muğla

Otele Nasıl Ulaşırım

Araçla gelecek misafirlerimiz için :

Marmaris’e ulaştıktan sonra Datça tabelalarını takip ederek, yaklasık 10 km sonra göreceğiniz Selimiye – Bozburun tabelasından sola dönülecektir.
Bu yol üzerinde Selimiye’ye hoşgeldiniz tabelasını görene kadar Bozburun tabelalarını takip ediniz. Özellikle gece seyahat eden misafirlerimiz bu yolda keçilere ve tavşanlara dikkat etmelidir.
Otelimize ulaşmak için, köyün içine girdikten sonra yaklaşık 1 km sonra yolun solunda göreceğiniz otel tabelamızı takip etmeniz yeterli olacaktır.
Lütfen yola çıkmadan önce ekteki haritadan çıktı alınız.
Şimdiden iyi yolculuklar.
Unutmayın: Emniyet kemeri size sevdiklerinize bağlar.

Uçak ile gelecek misafirlerimiz için :

Eğer araç kiralamayacaklarsa Dalaman havaalanından Havataş otobüsleri ile Marmaris otobüs garajına kadar ulaşabilir, oradan taksi yada Selimiye minibüsleri ile Selimiye’ye gelebilirler.

Tekne ile gelecek misafirlerimiz için :

Selimiye koyuna girerken bizi aramanız yeterli olacaktır, otel personelimiz tarafından sahilde karşılanıp otele ulaştırılacaksınız.